Onze top 5 van Centraal Portugal

N°1 // Ons huisje met privézwembad

wacca-portugal-verplijfplaats

  • Zwemmen in ons huisje met privézwembad.
  • Volledig in de rust kunnen genieten van het zonnetje en een boekje.
  • Elke avond kunnen dineren op het gezellige terras met zicht op de ondergaande zon.

N°2 // Roadtrip naar de kasteelstadjes Marvão en Castelo de Vide

marvao-portugal-wacca-01

  • Genieten van het authentieke Portugal.
  • In de Gezellige dorpjes en kastelen met fenomenale uitzichten rondstruinen.
  • Tijdens de roadtrip het landschap volledig zien veranderen van lintbebouwingen naar open vlaktes en heuvels.

N°3 // Dineren in Sea Me

seame-lissboa-portugal-wacca

  • In Lissabon binnenstappen in het restaurant ‘Sea Me’ en overdonderd worden door de ruime keuze aan heerlijke vissen.
  • Een opgevulde vis en octopus bestellen.
  • Genieten van een lekkere bijpassende wijn.

N°4 // Rijden rond Castelo do Bode

castelodobode-portugal-wacca

  • Meermaals rondrijden rond Castelo do Bode en telkens opnieuw mooie vergezichten tegenkomen
  • Kijken naar de prachtige huizen en ’s avonds opzoeken hoeveel zo een vakantiehuisje met zicht op het meer kost
  • Dromen

N°5 // Koken met locale ingrediënten

vongole-wacca

  • In grootwarenhuizen rondstruinen en de versafdeling leegplunderen.
  • ‘S morgens samen met de locals vers brood gaan halen van de broodkar die dagelijks om 9 en 11u  passeert.
  • ‘S avonds lekker koken en elke dag afsluiten met een heerlijk vers maal en een flesje wijn. De mooie zonsondergang kregen we er op ons terras gratis bij.

2 Comments

  1. Mooie foto’s! Portugal is een geweldig land. Een van de mooiste wandeltochten die ik gemaakt heb, zijn de Walkways Paiva. Bij Arouca, niet ver van Porto. Een regelrechte aanrader!!

    • Oh, dank je wel voor de tip! Noord-Portugal is – los van Porto – voor ons nog volledig onbekend terrein. De Walkways schrijf ik dus zeker op!

Submit a comment

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.